Les course de la réunion 11 05/06/2023 à SWE-HALMSTAD
18:20
R11 C1
Prix Stolopp
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
12338 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:20
Conditions :
3-ariga och aldre ston hogst 25.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050605 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
My Back Pages
1a (22) 0a 4a Qa
JOHANSSON Gus. - 2140
m - F3
- RIORDAN Jerry
1a (22) 0a 4a Qa
Gains : 1553 €
2
3
Nova
0a Qa
4
Roadrunner Apps
4a (22) 0a (21) Qa
NYGREN Pat. - 2140
m - F4
- LINDGREN Marcus
4a (22) 0a (21) Qa
Gains : 345 €
5
Orajah
(22) 0a 6a 5a 8a Da
KOLGJINI Dan. - 2140
m - F4
- GORANSSON Carl-Otto
(22) 0a 6a 5a 8a Da
Gains : 1596 €
6
Best I Win
8a 2a (22) 3a Qa
BENGTSSON Ego. - 2140
m - F5
- BENGTSSON Ingrid
8a 2a (22) 3a Qa
Gains : 2070 €
7
Carry Flash
0a 7a Da Qa
8
Chandy R.d.
3a 4a (22) 0a 7a 0a
UHRBERG Tho. - 2140
m - F4
- TORNQVIST Maria
3a 4a (22) 0a 7a 0a
Gains : 1984 €
9
Empty Pocket
0a (22) 5a 5a 0a 7a
SVENSSON MME Asa - 2140
m - F4
- SVENSSON Asa
0a (22) 5a 5a 0a 7a
Gains : 1596 €
10
Hometown
1a 7a Qa
11
Ivonka O.e.
2a Da (22) 0a 3a Da
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - F4
- UNTERSTEINER Johan
2a Da (22) 0a 3a Da
Gains : 1556 €
12
Ko Samui
3a 0a (22) 0a 4a Qa
LOVGREN Joa. - 2140
m - F3
- LOVGREN Joakim
3a 0a (22) 0a 4a Qa
Gains : 1708 €
18:42
R11 C2
Prix Svensk Travsports Unghastserie - Trearingslopp
Voir la fiche du cheval
8
Prix :
19284 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:42
Conditions :
3-ariga svenska hogst 55.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050605 eller tidigare. Ej hast med begransade rattigheter.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Trixwithtrimmix
3a 2a 0a 6a (22) Qa
KARLSSON MME Wil. - 2140
m - H3
- RIORDAN Jerry
3a 2a 0a 6a (22) Qa
Gains : 1768 €
2
Poker Lane
3a 3a 3a Qa
3
Maxspirit
1a 2a (22) Qa
4
Pure Joy
0a 2a (22) 2a Qa
JOHANSSON Gus. - 2140
m - M3
- RIORDAN Jerry
0a 2a (22) 2a Qa
Gains : 2933 €
5
Good As Caviar
2a 3a 2a Qa
6
Knut Rapid
1a 4a Qa
7
Mr Fantastic
7a 6a 4a 1a (22) 0a
OSCARSSON Kev. - 2140
m - H3
- OSCARSSON Jim
7a 6a 4a 1a (22) 0a
Gains : 4219 €
8
Illuminati I.h.
2a 2a 3a (22) Qa
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - M3
- UNTERSTEINER Johan
2a 2a 3a (22) Qa
Gains : 4529 €
19:05
R11 C3
Prix Trearingslopp Ston
Voir la fiche du cheval
7
Prix :
19284 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:05
Conditions :
3-ariga ston 10.001 - 125.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050605 eller tidigare. - Hederspris till segrande hasts
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Elisabeth Bar
5a 4a 2a 2a 2a
2
Kai Tak
2a 1a Qa
3
Frida S.h.
3a 1a 2a (22) Qa
PERSSON Fre. - 2140
m - F3
- PERSSON Fredrik
3a 1a 2a (22) Qa
Gains : 6686 €
4
Amazone O.c.
0a 8a 4a 5a 4a
5
Eva Kant Gar
(22) 2a 1a 4a Qa Qa
6
Farina
2a 3a 1a (22) Qa
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - F3
- UNTERSTEINER Johan
2a 3a 1a (22) Qa
Gains : 6039 €
7
Pure Cartier
5a (22) 6a 8a 2a Qa
JOHANSSON Gus. - 2140
m - F3
- RIORDAN Jerry
5a (22) 6a 8a 2a Qa
Gains : 2631 €
19:30
R11 C4
Prix Course 4
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
15452 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
19:30
Conditions :
3-ariga och aldre 75.001 - 245.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050605 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Giovanna Coger
1a 1a 2a 1a 7a
2
Fux Lane
6a 0a 3a 2a 3a
MALMQVIST Rog. - 1640
m - H4
- MALMQVIST Roger
6a 0a 3a 2a 3a
Gains : 19318 €
3
King Of The Hill
4a (22) 1a 4a 2a 2a
KOLGJINI Dan. - 1640
m - H6
- KOLGJINI Adrian
4a (22) 1a 4a 2a 2a
Gains : 18511 €
4
Czarina Adamas
6a 0a 1a 7a 3a
5
Just Perfect Sisu
1a 4a 2a 3a 2a
6
Kontiki Evolution
0a 2a 0a 0a 1a
ROSLEFF Vic. - 1640
m - H6
- TORNGREN Kajsa Lotta
0a 2a 0a 0a 1a
Gains : 16376 €
7
Devs Dom Perignon
4a 6a 0a 5a 3a
PERSSON Ste. - 1640
m - H7
- BLOMDAHL Lise-Lotte
4a 6a 0a 5a 3a
Gains : 19033 €
8
In Love Silas
2a 5a 4a (22) 0a 2a
OSCARSSON Kev. - 1640
m - F7
- KARLSSON Michael
2a 5a 4a (22) 0a 2a
Gains : 19292 €
9
T.wall's Kastor
0a 6a 2a 2a 5a
10
Global Ufo
2a 6a 6a (22) 4a 5a
11
Apollo Rek
Da 0a (22) Da 0a 0a
MALMQVIST Mar. - 1640
m - H7
- JOHANSSON Emma E
Da 0a (22) Da 0a 0a
Gains : 18694 €
12
Kyrie Eleison
(22) 6a 1a 2a 2a 7a
JOHANSSON Gus. - 1640
m - M4
- RIORDAN Jerry
(22) 6a 1a 2a 2a 7a
Gains : 17644 €
19:52
R11 C5
Prix Course 5
Voir la fiche du cheval
15
Prix :
15970 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:52
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Carro's Angel
Da 4a 0a 2a 0a
2
Kipketer Mearas
1a (22) Qa
3
Luca Barosso
Da 1a Qa
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - H4
- UNTERSTEINER Johan
Da 1a Qa
Gains : 2717 €
4
Abina Moon
7a Qa (22) (21) Da Da 0a
KARLSSON Max - 2140
m - F8
- ERIKSSON Annelie
7a Qa (22) (21) Da Da 0a
Gains : 2743 €
5
Dencosdancingqueen
5a 0a Da 6a Da
KARLSTEDT Tom. - 2140
m - F4
- KARLSTEDT Tommy
5a 0a Da 6a Da
Gains : 3485 €
6
Mimis Victory
0a 7a 5a 4a 5a
7
Kid In America
1a 4a Qa
8
King Of Sand
1a 4a Da 1a Qa
9
Borups Viol
6a Da 4a Da 6a
10
Global Behindnoone
4a Qa (22) 1a 4a (21) 3a
LARSEN MME Hen. - 2160
m - H6
- MARTENSSON Jonny
4a Qa (22) 1a 4a (21) 3a
Gains : 8714 €
11
Here's Johnny Sox
Da 3a 2a 2a (22) 1a
OSCARSSON Kev. - 2160
m - H5
- NILSSON Lars I
Da 3a 2a 2a (22) 1a
Gains : 8738 €
12
Denco's Ozzy O.
0a 0a (22) 0a Da 1a
HAAPAKANGAS Mik. - 2160
m - M4
- HAAPAKANGAS Mika
0a 0a (22) 0a Da 1a
Gains : 7981 €
13
Ximone Toll
0a Da 0a 3a 3a
JOHANSSON Gus. - 2160
m - F4
- HAAPAKANGAS Mika
0a Da 0a 3a 3a
Gains : 8412 €
14
Mirtamissions
4a 6a 4a 3a 0a
15
Quick Run
3a 0a Da 0a 5a
20:14
R11 C6
Prix Halmstad Travshops Amatorserie - Omgang 5
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
13710 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2640m
Départ prévu :
20:14
Conditions :
3-ariga och aldre 46.001 - 190.000 kr, korda av B- eller K- licensinnehavare EJ anstalld av A/B-tranare. Korsvenskrav kat.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Momimhome
0a 4a 1a 5a 6a
2
Infinity Bellezza
4a 2a 5a 0a Da
ELFSTRAND MME Mar. - 2640
m - F4
- ELFSTRAND Mimmi
4a 2a 5a 0a Da
Gains : 13774 €
3
Best I Walk
5a 2a 7a 0a 4a
BENGTSSON Ego. - 2640
m - H5
- BENGTSSON Ingrid
5a 2a 7a 0a 4a
Gains : 9637 €
4
Valnes New Love
4a 3a 1a 1a 1a
5
Manjula Fame
0a 2a 1a (22) 0a 0a
JOHANSSON Mag. R. - 2640
m - F5
- HENRIKSSON Per-Emil
0a 2a 1a (22) 0a 0a
Gains : 14503 €
6
Reckless Tile
0a 3a 2a 4a 5a
LAHDEKORPI MME Han. - 2640
m - H4
- STENSTROMER Ulf
0a 3a 2a 4a 5a
Gains : 14952 €
7
Mamsell Du Mont
7a 2a 4a 0a 4a
LINDER Tho. - 2640
m - F7
- NILSSON Nils-Goran
7a 2a 4a 0a 4a
Gains : 15478 €
8
Digital House
0a 1a Da 0a 6a
9
Tellmenow
4a 7a 3a 4a 0a
10
Cavat Vendil
Da 5a Da Da 5a
STRANDBERG MME Joa. - 2640
m - H5
- STRANDBERG Joanna
Da 5a Da Da 5a
Gains : 10172 €
11
Cassius Clay D.e.
7a (22) 1a 1a 1a 1a
JOHANSSON Hak. B. - 2640
m - H5
- PERSSON Linda
7a (22) 1a 1a 1a 1a
Gains : 15003 €
12
Prime M.s.
Da 8a 0a (22) 2a 2a
ERICSSON MME Sof. - 2640
m - H6
- CARLSTROM Asa
Da 8a 0a (22) 2a 2a
Gains : 16237 €
20:36
R11 C7
Prix B-Tranarserien - Omgang 6
Voir la fiche du cheval
15
Prix :
15970 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:36
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Kelso Boko
0a 0a 0a (22) 2a 7a
2
Coktail Cake
2a Da 6a 0a 2a
LAHDEKORPI MME Han. - 2140
m - H4
- LAHDEKORPI Hanna
2a Da 6a 0a 2a
Gains : 10341 €
3
Onas Royal
4a Da 4a (22) 2a 1a
4
Cesaron
1a 0a Da 3a 5a
5
Filur Da
3m 0a 5m 1m 4a
6
Fabror Melker
0a 4a Da 6a 1a
KARLSSON Max - 2160
m - H5
- PETTERSSON Magnus
0a 4a Da 6a 1a
Gains : 20586 €
7
Bolla Spritz
Da 2a (22) 0a 2a 5a
UNTERSTEINER Pet. - 2160
m - F6
- LARSSON Pernilla
Da 2a (22) 0a 2a 5a
Gains : 24167 €
8
Princess C.s.
1a Da 3a (22) 0a 0a
KARLSTEDT Tom. - 2160
m - F7
- VIKSTROM Cecilia
1a Da 3a (22) 0a 0a
Gains : 15017 €
9
Girlluggage Racing
0a 5a 4a 0a Qa
10
T.wall's Keyboard
5a 0a 0a 3a 6a
PETTERSSON Rog. - 2160
m - F6
- PETTERSSON Roger
5a 0a 0a 3a 6a
Gains : 14581 €
11
Bohmaren
1a 5a 8a 3a 3a
JOHANSSON Gus. - 2160
m - H5
- JOHANSSON Hakan B
1a 5a 8a 3a 3a
Gains : 25570 €
12
Amina Willow
0a 3a 4a 4a 0a
LARSEN MME Hen. - 2160
m - F4
- MARTENSSON Jonny
0a 3a 4a 4a 0a
Gains : 12182 €
13
Maestro Michel
0a 0a 2a 0a 3a
14
Erik Youknow
1a 0a 0a (22) 0m 0a
UHRBERG Tho. - 2160
m - H7
- SVENSSON Hakan P
1a 0a 0a (22) 0m 0a
Gains : 23347 €
15
See You Mcallan
3a Qm 0a 4a 6a
LANDEN Ste. - 2160
m - H5
- MOLLER Bengt-Olle
3a Qm 0a 4a 6a
Gains : 16540 €
20:56
R11 C8
Prix Fordel Ston
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
16747 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:56
Conditions :
3-ariga och aldre hingstar och valacker 245.001 - 550.000 kr samt 3-ariga och aldre ston 245.001 - 770.000 kr. Korsvenskrav
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Silver Fashion
4a 3a 6a 2a 4a
ANDERSSON Rob. - 2140
m - H9
- ANDERSSON Robert
4a 3a 6a 2a 4a
Gains : 43442 €
2
Filip Winner
0a 7a 1a 3a (22) 5a
WALLGREN Yng. - 2140
m - H7
- WALLGREN Yngve
0a 7a 1a 3a (22) 5a
Gains : 41660 €
3
Loyal Cash
3a (22) 3a 2a 4a 2a
KOLGJINI Adr. - 2140
m - H5
- KOLGJINI Adrian
3a (22) 3a 2a 4a 2a
Gains : 43790 €
4
Galewindsonthepath
3a 5a 2a 6a 0a
5
M.t.rapunzel
4a 4a 0a (22) 2a 0a
UHRBERG Tho. - 2140
m - F5
- STENSTROMER Ulf
4a 4a 0a (22) 2a 0a
Gains : 47592 €
6
Mamaneedshismoney
7a 6a 0a 6a 2a
7
Brady D.e.
1a 2a Da 1a 1a
8
Beatrice Trio
0a 0m (22) 0a 0a 2a
NURMINEN Iiv. - 2140
m - F6
- HAAPAKANGAS Mika
0a 0m (22) 0a 0a 2a
Gains : 56725 €
9
Joyo
1a 0a 5a 4a 4a
10
Mellby Ivy
0a (22) 0a 3a 1a 1a
CORDEAU Jul. - 2140
m - F6
- MANSSON Evelina
0a (22) 0a 3a 1a 1a
Gains : 56371 €
11
Dats So Crazy
3a 4a 1a 3a 6a
JOHANSSON Hak. B. - 2140
m - H8
- WIBERG Goran
3a 4a 1a 3a 6a
Gains : 44210 €
12
Lucifer Boko
3a 6a 3a (22) 7a 7a
JOHANSSON Gus. - 2140
m - H5
- RIORDAN Jerry
3a 6a 3a (22) 7a 7a
Gains : 46419 €
21:15
R11 C9
Prix Course 9
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
28861 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
21:15
Conditions :
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Madame Af Djupmyra
5a 3a 6a 5a 0a
LOVGREN Joa. - 2140
m - F8
- GETTERMANN Emilia
5a 3a 6a 5a 0a
Gains : 73994 €
2
Caramelle T.t.
0a Da 8a 0a (22) 8a
PERSSON Fre. - 2140
m - F6
- PERSSON Fredrik
0a Da 8a 0a (22) 8a
Gains : 49341 €
3
Fighter Marke
5a 3a 6a 4a 0a
PETTERSSON Rog. - 2140
m - H10
- CARNEMAR Liselotte
5a 3a 6a 4a 0a
Gains : 65478 €
4
Milos Ganador
3a 4m 5a 4a 6a
ELFSTRAND MME Mar. - 2140
m - H7
- ELFSTRAND Mimmi
3a 4m 5a 4a 6a
Gains : 69516 €
5
Dominic Wibb
Da 0a Qa (22) 4a Da
KOLGJINI Dan. - 2140
m - H7
- KOLGJINI Adrian
Da 0a Qa (22) 4a Da
Gains : 62865 €
6
Hector Greenwood
1a 0a 0a 6a 5a
7
Elephant
6a 5a 4a 5a (22) 5a
8
Ture L.a.
Da 8a (22) 3a 2a 1a
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - H6
- UNTERSTEINER Johan
Da 8a (22) 3a 2a 1a
Gains : 76318 €
9
Wish Me Magic
5a 3a 2a 1a 1a
PERSSON Ste. - 2160
m - H6
- LAHDEKORPI Hanna
5a 3a 2a 1a 1a
Gains : 104723 €
10
Charliebrown Effe
7a 3a 4a 0a 0a
ROSLEFF Vic. - 2160
m - M5
- CASILLO Gennaro
7a 3a 4a 0a 0a
Gains : 131891 €
11
Mr Perfection
0a 6a 5a 5a 4a
OSCARSSON Kev. - 2160
m - H10
- OSCARSSON Jim
0a 6a 5a 5a 4a
Gains : 140616 €
12
Dea Grif
(22) 5a 5a 4a 1a 1a
JOHANSSON Gus. - 2160
m - F4
- RIORDAN Jerry
(22) 5a 5a 4a 1a 1a
Gains : 173238 €
21:33
R11 C10
Prix P21-Lopp - Spartrappa
Voir la fiche du cheval
15
Prix :
6056 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
21:33
Conditions :
3-ariga och aldre 115.001 - 450.000 kr med hogst 500 poang. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050605 eller tidigare. -
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Beendraggedaround
4m Qm 0a 6a 8a
JONSSON Kaj - 2140
m - H12
- SCHILLSTROM Anders
4m Qm 0a 6a 8a
Gains : 12799 €
2
Akal Face
0a Da 3a Da (22) Da
KOLGJINI Adr. - 2140
m - H5
- NILSSON Lars I
0a Da 3a Da (22) Da
Gains : 14555 €
3
Speeda Da
8a 0a 0a 0a 0a
4
Floalts Clouseau
0m 8m 4a 0a 7m
ANDERSSON MME Thi. - 2140
m - H9
- JAKOBSSON Julia
0m 8m 4a 0a 7m
Gains : 17575 €
5
Peak'n Roll
Da 0a (22) 0a 0a 8a
JOHANSSON Gus. - 2140
m - H5
- RIORDAN Jerry
Da 0a (22) 0a 0a 8a
Gains : 18647 €
6
Rooney Face
0a 7m 0a (22) 0a 0a
ECCE Ken - 2140
m - H10
- FORSBERG Fredrik
0a 7m 0a (22) 0a 0a
Gains : 20605 €
7
Gina Follo
4a 0a 5a 6a 0a
UNTERSTEINER Joh. - 2140
m - F5
- UNTERSTEINER Johan
4a 0a 5a 6a 0a
Gains : 23330 €
8
Monte Carlo
0a 6a Da 0a 3a
PERSSON Ste. - 2140
m - H4
- LAHDEKORPI Hanna
0a 6a Da 0a 3a
Gains : 24719 €
9
Timotejs Jackpot
7a 6a 4a Da (22) 7a
UHRBERG Tho. - 2140
m - H6
- STENSTROMER Ulf
7a 6a 4a Da (22) 7a
Gains : 21121 €
10
Twins Zeus
5a 3a 0a 0a (22) 0a
DYHRBERG Sve. - 2140
m - H6
- DYHRBERG Svend
5a 3a 0a 0a (22) 0a
Gains : 22562 €
11
Dynamica Wise
0a 0a Da Da 0a
12
Adriatic Kronos
6a (22) Qa (21) 0a 0a 7a
OSCARSSON Kev. - 2140
m - H7
- BRONSMAN Ann-Karin
6a (22) Qa (21) 0a 0a 7a
Gains : 25185 €
13
Cubalibre Jet
0a Da 5a 4a (22) 0a
GRUNDMANN D. - 2140
m - M5
- PAAL Wilhelm
0a Da 5a 4a (22) 0a
Gains : 25150 €
14
Twins Zaack
0a 0a 8a 5a 0a
WALLGREN Yng. - 2140
m - H10
- WALLGREN Yngve
0a 0a 8a 5a 0a
Gains : 28748 €
15
Launch'em
5a (22) 0a 5a 7a (21) 5a
MALMQVIST Mar. - 2140
m - H6
- JOHANSSON Emma E
5a (22) 0a 5a 7a (21) 5a
Gains : 31734 €
J'ai déjà un compte.