Les course de la réunion 11 15/03/2023 à SWE-BERGSAKER
18:27
R11 C1
Prix Norrlands Elitserie, Forsok 1
Voir la fiche du cheval
6
Prix :
11845 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:27
Conditions :
3-ariga. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande hasts agare. - 2140 m. Autostart.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Blue Star Wonder
6a 4a 5a 6a (22) Qa
HOGBERG And. - 2140
m - M3
- HOGBERG Anders
6a 4a 5a 6a (22) Qa
Gains : 2423 €
2
J.j.eastermiracle
8a 8a 5a (22) 0a 2a
IVANOV Jev. - 2140
m - F3
- IVANOV Jevgeni
8a 8a 5a (22) 0a 2a
Gains : 7924 €
3
Laiza Westwood
(22) 2a 3a 4a 4a 2a
LINDEROTH Per. - 2140
m - F3
- DJUSE Mattias
(22) 2a 3a 4a 4a 2a
Gains : 27667 €
4
Q.tooma
5a 6a (22) 6a 0a 5a
SVENSSON Hen. - 2140
m - H3
- IVANOV Jevgeni
5a 6a (22) 6a 0a 5a
Gains : 6383 €
5
Global Edge
7a 1a 4a (22) Qa
DJUSE Mat. E. - 2140
m - F3
- DJUSE Mattias
7a 1a 4a (22) Qa
Gains : 7866 €
6
Global Embargo
5a 1a 3a (22) Qa
LILIUS Mar. - 2140
m - H3
- DJUSE Mattias
5a 1a 3a (22) Qa
Gains : 9267 €
18:51
R11 C2
Prix Sleipner Cup, Forsok 3
Voir la fiche du cheval
9
Prix :
8165 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
18:51
Conditions :
4-ariga svenska och norska kallblodiga. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Guli Hektor
(22) 0a 0a 4a 3a 6a
JANSSON Tor. - 2140
m - H4
- TJOMSLAND Oystein
(22) 0a 0a 4a 3a 6a
Gains : 10854 €
2
Angsblomster
0a 1a Da (22) 0a 4a
SIDBACK MME Jes. - 2140
m - F4
- SKOGLUND Robert
0a 1a Da (22) 0a 4a
Gains : 10804 €
3
Lackra Lukas
Da 4a 4a (22) 7a 4a
WILHELMSSON Rob. - 2140
m - H4
- WILHELMSSON Robert
Da 4a 4a (22) 7a 4a
Gains : 10081 €
4
Blomsterprinsen
(22) 5a 0a 9a 2a Da
DJUSE Mat. E. - 2160
m - M4
- PERSSON Jan-Olov
(22) 5a 0a 9a 2a Da
Gains : 19943 €
5
Bjors Balder
6a (22) 4a 3a 1a 1a
LINDEROTH Per. - 2160
m - M4
- PERSSON Jan-Olov
6a (22) 4a 3a 1a 1a
Gains : 13643 €
6
B.b.pave Faks
1a 3a 1a 4a Qa
MOGSET MME Kri. - 2160
m - M4
- MOGSET John
1a 3a 1a 4a Qa
Gains : 17428 €
7
Lill Modde
1a (22) 1a 4a 5a 7a
LILIUS Mar. - 2160
m - M4
- PERSSON Jan-Olov
1a (22) 1a 4a 5a 7a
Gains : 14719 €
8
Lome Lux
Da (22) 0a 6a 8a 1a
HOGBERG And. - 2180
m - M4
- HOGBERG Anders
Da (22) 0a 6a 8a 1a
Gains : 33540 €
9
Erling N.o.
(22) 1a 1a 2a 3a 5a
WAJERSTEN Dan. - 2180
m - M4
- KIHLE Geir
(22) 1a 1a 2a 3a 5a
Gains : 46119 €
19:15
R11 C3
Prix Montélopp
Voir la fiche du cheval
10
Prix :
8571 €
Terrain :
Discipline :
Trot monté
Distance :
2140m
Départ prévu :
19:15
Conditions :
4-ariga och aldre lagst 100.001 kr. Korsvenskrav kat. 2. Ryttare fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande hasts
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Ranch Pronto
6m (22) 6a 0a 6a 0a
SKUTNABB MME Tam. - 2140
m - H10
- SKUTNABB Tamara
6m (22) 6a 0a 6a 0a
Gains : 40641 €
2
Power Glide
0m (22) 1m 3m 1m 3m
LINDER MME Car. - 2140
m - H6
- LINDER Caroline
0m (22) 1m 3m 1m 3m
Gains : 32368 €
3
Bill Gates
2m 6a 0a 1a 7a
BLOM MME Nat. - 2140
m - H8
- KYLIN-BLOM Wiktor
2m 6a 0a 1a 7a
Gains : 40795 €
4
Amour Amour
1m 4a (22) 8a 7a 1a
ASBERG MME Jen. H. - 2160
m - H8
- ERIKSSON Ulf
1m 4a (22) 8a 7a 1a
Gains : 65497 €
5
Importedfrmdetroit
Da (22) 4a 4a 0a 2a
HANDE MME Chr. A. - 2180
m - H12
- TJOMSLAND Oystein
Da (22) 4a 4a 0a 2a
Gains : 177775 €
6
Linus Boy
2m 1m (22) 1m 1m 1m
CARRE Jon. - 2180
m - H11
- WESTLUND GRAHN Catarina
2m 1m (22) 1m 1m 1m
Gains : 249209 €
7
Ribaude
6a (22) 0a 0a 3a 0m
HENRIKSSON MME The. - 2180
m - H10
- HENRIKSSON Theres
6a (22) 0a 0a 3a 0m
Gains : 122186 €
8
Sign Me Up Too
4m 3m (22) 3m 4m 4m
FRITZ MME L. - 2180
m - H10
- TALLBERGER Lina
4m 3m (22) 3m 4m 4m
Gains : 151500 €
9
Vic De Luxe
0a (22) 0a 5a 0a 7a
ERIKSSON MME Ang. - 2180
m - H11
- LENNARTSON Soren
0a (22) 0a 5a 0a 7a
Gains : 141500 €
10
Toutre
0a Dm (22) 0a 6a 4m
OSTERLING MME Sus. H. - 2180
m - H11
- FROLANDER Lennart
0a Dm (22) 0a 6a 4m
Gains : 118957 €
19:39
R11 C4
Prix Dubbelcupen, Forsok 3 I Meeting 2
Voir la fiche du cheval
14
Prix :
12930 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
19:39
Conditions :
3-ariga och aldre svenska och norska kallblodiga 100.001 - 500.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Farsta Ted
0a 2a 3a (22) 1a 6a
AKERLUND Ken. - 1640
m - H5
- ERIKSSON Stefan
0a 2a 3a (22) 1a 6a
Gains : 20895 €
2
Backegrabben
2a (22) Da Da 0a 2a
KARLSSON Bjo. - 1640
m - M5
- KARLSSON Bjorn
2a (22) Da Da 0a 2a
Gains : 24095 €
3
Per Jo
5a 1a 6a 1a (22) 0a
SVENSSON Hen. - 1640
m - H7
- SKOGLUND Robert
5a 1a 6a 1a (22) 0a
Gains : 19511 €
4
Hibo Viking
4a 4a 5a (22) 4a 5a
PETTERSSON Ulf - 1640
m - H9
- SVINGSTEDT Mikael
4a 4a 5a (22) 4a 5a
Gains : 25009 €
5
Holms Herkules
4a (22) 8a 0a 1a 1a
MELANDER Mic. - 1660
m - H5
- NORDH Alf
4a (22) 8a 0a 1a 1a
Gains : 31907 €
6
Lapp Love
0m (22) 7a Da 2a 3a
WAJERSTEN Dan. - 1660
m - H13
- STRID Clas-Goran
0m (22) 7a Da 2a 3a
Gains : 44299 €
7
Obelix Rex
0a 0a (22) 4a Da 1a
LARSSON MME Mic. - 1660
m - H10
- OBERG Anneli
0a 0a (22) 4a Da 1a
Gains : 36491 €
8
Sol Storm
2a 7a Da 0a (22) 1a
OLSEN Jan O. - 1660
m - H6
- FORSLIN Hanna
2a 7a Da 0a (22) 1a
Gains : 32450 €
9
Sundbo Grann
4a 7a 0a (22) 3a 0a
LILIUS Mar. - 1660
m - F6
- SKOGLUND Robert
4a 7a 0a (22) 3a 0a
Gains : 41211 €
10
Modig Ripa
7a 7a 3a 0a 0a
KARRMAN Rob. - 1660
m - H7
- KARRMAN Robert
7a 7a 3a 0a 0a
Gains : 29396 €
11
Jarvso Kurt
4a (22) 7a 4a 3a 1a
DJUSE Mat. E. - 1660
m - M5
- PERSSON Jan-Olov
4a (22) 7a 4a 3a 1a
Gains : 38869 €
12
Farmpilot
1a 1a (22) 1a 2a 1a
SIDBACK MME Jes. - 1660
m - H6
- SIDBACK Jessika
1a 1a (22) 1a 2a 1a
Gains : 36645 €
13
Sundbo Sojt
3a 0a 6a 0a (22) Da
ERIKSSON Pet. - 1660
m - F7
- CEDERGREN Mikael
3a 0a 6a 0a (22) Da
Gains : 29231 €
14
Moddson
3a 3a (21) 0a 0a (20) 3a 2a 0a Da 1a 1a
JANSSON Tor. - 1660
m - H7
- ELFVING Joakim
3a 3a (21) 0a 0a (20) 3a 2a 0a Da 1a 1a
Gains : 44981 €
20:02
R11 C5
Prix Svensk Travsports Unghastserie - Fyraaringslopp Ston
Voir la fiche du cheval
8
Prix :
11845 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:02
Conditions :
4-ariga svenska ston hogst 250.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. Ej hast med begransade
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Smiley Brodda
1a (22) 1a 2a 1a Qa
FORSLIN MME Han. - 2140
m - F4
- FORSLIN Hanna
1a (22) 1a 2a 1a Qa
Gains : 9041 €
2
Glendalough
6a 0a 2a (22) Da 2a
WAJERSTEN Dan. - 2160
m - F4
- WAJERSTEN Daniel
6a 0a 2a (22) Da 2a
Gains : 14819 €
3
Snick Chick
0a 7a (22) 1a 4a Da
ERIKSSON Ulf - 2160
m - F4
- ERIKSSON Ulf
0a 7a (22) 1a 4a Da
Gains : 20031 €
4
Beauvoir
3a 4a 2a 2a (22) 1a
DJUSE Mat. E. - 2160
m - F4
- DJUSE Mattias
3a 4a 2a 2a (22) 1a
Gains : 18264 €
5
Megan Di Quattro
(22) Da 4a Da 0a 5a
SODERBERG Lar. G. - 2160
m - F4
- LARSSON ORNFELDT Caroline
(22) Da 4a Da 0a 5a
Gains : 22224 €
6
Be Sober
(22) 7a 2a 6a 5a 0a
JANSSON Tor. - 2160
m - F4
- TJOMSLAND Oystein
(22) 7a 2a 6a 5a 0a
Gains : 18851 €
7
Eau De Vie
0a 6a 0a 6a (22) 4a
ERIKSSON Pet. - 2160
m - F4
- ERIKSSON Peter
0a 6a 0a 6a (22) 4a
Gains : 20343 €
8
Delicious Scotch
3a 6a 1a (22) 2a 2a
LINDEROTH Per. - 2160
m - F4
- WAJERSTEN Daniel
3a 6a 1a (22) 2a 2a
Gains : 16998 €
20:30
R11 C6
Prix Kvisslebruns Lopp
Voir la fiche du cheval
12
Prix :
12930 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
20:30
Conditions :
3-ariga och aldre svenska och norska kallblodiga lagst 500.001 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare.
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Tekno Jerven
Da 3a Da Da 6a
JONSSON Jim. - 2140
m - M7
- JONSSON Alf
Da 3a Da Da 6a
Gains : 136889 €
2
Philip Ess
(22) 6a 3a 7a 7a 0a
JANSSON Tor. - 2140
m - M9
- TJOMSLAND Oystein
(22) 6a 3a 7a 7a 0a
Gains : 279129 €
3
Faks Nils
0a (22) 0a 3a 4a 0a
OLSEN Jan O. - 2140
m - H15
- OLSEN Jan Ove
0a (22) 0a 3a 4a 0a
Gains : 127377 €
4
Brenne Banker
6a 0a 5a (22) Da 7a
WAJERSTEN Dan. - 2140
m - M9
- TJOMSLAND Oystein
6a 0a 5a (22) Da 7a
Gains : 193248 €
5
B.w.sture
4a 5a 4a (22) 1a 5a
LINDEROTH Per. - 2140
m - M10
- PERSSON Jan-Olov
4a 5a 4a (22) 1a 5a
Gains : 219469 €
6
B.w.rune
2a 1a (22) 4a 7a Da
DJUSE Mat. E. - 2140
m - M8
- PERSSON Jan-Olov
2a 1a (22) 4a 7a Da
Gains : 243559 €
7
Jarvsoodin
1a 4a 3a (22) 5a 5a
LILIUS Mar. - 2140
m - M10
- PERSSON Jan-Olov
1a 4a 3a (22) 5a 5a
Gains : 205383 €
8
Backegubben
6a 4a 8a (22) 0a Da 0a 5a 2a Da 1a 0a 4a
KARLSSON Bjo. - 2140
m - M9
- KARLSSON Bjorn
6a 4a 8a (22) 0a Da 0a 5a 2a Da 1a 0a 4a
Gains : 77034 €
9
Pydin
2a (22) 5a 3a 1a 3a
PETTERSSON Tom. - 2140
m - M11
- TORSTEMO Niclas
2a (22) 5a 3a 1a 3a
Gains : 274167 €
10
Buska Blyg
4a 7a 0a 2a (22) 8a 6a 5a 2a 0a 5a Da 2a
BERGH Rob. - 2140
m - M7
- BERGH Robert
4a 7a 0a 2a (22) 8a 6a 5a 2a 0a 5a Da 2a
Gains : 100180 €
11
Eld Rask
(22) 0a 5a 1a 0a 0a
SVENSSON Hen. - 2140
m - M8
- EDVINSSON Hanna
(22) 0a 5a 1a 0a 0a
Gains : 172727 €
12
Bellfaks
0a (22) Da 2a 2a 4a
ERIKSSON Pet. - 2140
m - M13
- PERSSON Jan-Olov
0a (22) Da 2a 2a 4a
Gains : 274444 €
20:52
R11 C7
Prix Solarloppet
Voir la fiche du cheval
10
Prix :
6980 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
1640m
Départ prévu :
20:52
Conditions :
3-ariga och aldre 36.001 - 175.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Diamond From Hill
0a 0a (22) 5a 3a 2a
SIDBACK MME Jes. - 1640
m - H5
- SODERBERG Ingemar
0a 0a (22) 5a 3a 2a
Gains : 11537 €
2
Naranjo
(22) 0a 7a 0a 0a 5a
SVENSSON Hen. - 1640
m - M5
- SKOGLUND Robert
(22) 0a 7a 0a 0a 5a
Gains : 14566 €
3
In Love Mearas
4a 2a (22) 0a 1a 1a
ANDERSSON Jim. - 1640
m - H5
- ANDERSSON Jimmy H
4a 2a (22) 0a 1a 1a
Gains : 14918 €
4
Emperor Godiva
3a 3a 0a (22) 6a 0a
LILIUS Mar. - 1640
m - H6
- CEDERGREN Mikael
3a 3a 0a (22) 6a 0a
Gains : 10000 €
5
Kingslayer Pellini
4a (22) Da 0a 3a 6a
WAJERSTEN Dan. - 1640
m - H4
- WAJERSTEN Daniel
4a (22) Da 0a 3a 6a
Gains : 15506 €
6
Tjinona Indika
(22) 7a 0a 0a 2a 0a
EDLUND Jon. - 1640
m - F6
- EDLUND Jonas
(22) 7a 0a 0a 2a 0a
Gains : 15456 €
7
The Last Trapper
5a 3a 5a (22) 1a 0a
ERIKSSON Pet. - 1640
m - H7
- JONSSON Mats
5a 3a 5a (22) 1a 0a
Gains : 14529 €
8
Speedy Path M.g.
(22) 0a Da Da 6a 6a
HAFSTAD ERIKSSON MME Mar. - 1640
m - H4
- HAFSTAD ERIKSSON Marie
(22) 0a Da Da 6a 6a
Gains : 6546 €
9
Havannah Line
5a (22) 0a 0a 3a 1a
LINDEROTH Per. - 1640
m - F4
- WAJERSTEN Daniel
5a (22) 0a 0a 3a 1a
Gains : 10884 €
10
The Real Ragnar
4a 2a 5a 1a 3a
21:15
R11 C8
Prix Course 8
Voir la fiche du cheval
14
Prix :
12930 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
21:15
Conditions :
3-ariga och aldre 175.001 - 1.400.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Whispering Pines
0a 4a (22) 2a Da 0a
SIDBACK MME Jes. - 2140
m - H9
- FRISELL Linda
0a 4a (22) 2a Da 0a
Gains : 42995 €
2
Cornerstone
3a 3a 2a (22) 3a 2a
DJUSE Mat. E. - 2140
m - H5
- TRAFF Magnus
3a 3a 2a (22) 3a 2a
Gains : 39132 €
3
Mysterious Lucifer
0a 3a 5a (22) 5a 6a
JANSSON Tor. - 2140
m - H5
- BERGH Robert
0a 3a 5a (22) 5a 6a
Gains : 40809 €
4
Magic From Hill
0a 2a (22) 4a 0a 1a
SVENSSON Hen. - 2140
m - F6
- SODERBERG Ingemar
0a 2a (22) 4a 0a 1a
Gains : 46925 €
5
Samson
(22) Da Da 2a (21) 2a 1a
BERGH Rob. - 2140
m - M6
- BERGH Robert
(22) Da Da 2a (21) 2a 1a
Gains : 49502 €
6
Ztinas Blaze
(22) Da 5a 0a 6a 7a
HAFSTAD ERIKSSON MME Mar. - 2140
m - F6
- HAFSTAD ERIKSSON Marie
(22) Da 5a 0a 6a 7a
Gains : 31030 €
7
American Zakke
(22) 0a 0a 0a Da 5a
WAJERSTEN Dan. - 2140
m - M5
- WAJERSTEN Daniel
(22) 0a 0a 0a Da 5a
Gains : 44390 €
8
Bang Boomerang
5a 5a 2a 5a (22) Da
ANDERSSON Jim. - 2140
m - H7
- ANDERSSON Jimmy H
5a 5a 2a 5a (22) Da
Gains : 42640 €
9
Highland Park
5a 7a 0a 5a (22) 0a
FORSLIN MME Han. - 2140
m - H10
- NILSSON Agneta
5a 7a 0a 5a (22) 0a
Gains : 46735 €
10
Massaj Kall
0a 0a (22) 6a 0a 0a
LILIUS Mar. - 2140
m - H7
- STENVALL Lars
0a 0a (22) 6a 0a 0a
Gains : 43779 €
11
Alien Kronos
4a 0a 0a (22) 3a 5a
LARSSON MME Mic. - 2160
m - M7
- OBERG Anneli
4a 0a 0a (22) 3a 5a
Gains : 89204 €
12
Harley K.
6a Da 2a (22) 3a 5a
STRAND Wil. - 2160
m - H6
- EKLUND Ricky
6a Da 2a (22) 3a 5a
Gains : 72736 €
13
Vasterbo Lexington
0a 0a 0a 0a Qa
14
Young Da Vici
Qa (22) (21) 0a Dm 0a 4a
ERIKSSON Ulf - 2160
m - M9
- EKLUND Ricky
Qa (22) (21) 0a Dm 0a 4a
Gains : 111247 €
21:40
R11 C9
Prix Spartrappa
Voir la fiche du cheval
11
Prix :
12930 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
21:40
Conditions :
3-ariga och aldre 90.001 - 325.000 kr. Korsvenskrav kat. 1. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Needle'em
Da 1a 1a (22) 5a 6a
DJUSE Mat. E. - 2140
m - M4
- TRAFF Magnus
Da 1a 1a (22) 5a 6a
Gains : 17811 €
2
Global Dash
1a 2a 5a (22) 5a 3a
WAJERSTEN Dan. - 2140
m - H4
- WAJERSTEN Daniel
1a 2a 5a (22) 5a 3a
Gains : 19520 €
3
Sundbo Scilla
Da 1a (22) 0a 3a 8a
SIDBACK MME Jes. - 2140
m - F7
- SKOGLUND Robert
Da 1a (22) 0a 3a 8a
Gains : 19846 €
4
Idoanythingforlove
Da 7a 0a 1a 3a
5
Captain As
0a (22) 2a 2a 2a 1a
FLORHED Osk. - 2140
m - H5
- LUNDHOLM Elisabeth
0a (22) 2a 2a 2a 1a
Gains : 20660 €
6
Jack J.e.
(22) 5a 4a 0a 6a 2a
LILIUS Mar. - 2140
m - H4
- ELFVING Joakim
(22) 5a 4a 0a 6a 2a
Gains : 22622 €
7
Irma Sisu
1a (22) 0a 6a 4a 0a
SVENSSON Hen. - 2140
m - F5
- SKOGLUND Robert
1a (22) 0a 6a 4a 0a
Gains : 25139 €
8
Mellby Interest
6a (22) 0a 3a 2a 1a
MELANDER Mic. - 2140
m - F6
- MELANDER Micael
6a (22) 0a 3a 2a 1a
Gains : 28110 €
9
Loaded Noah
1m 0a (22) Da 1a 1a
AKERLUND Ken. - 2140
m - H7
- BERGH Robert
1m 0a (22) Da 1a 1a
Gains : 22839 €
10
Because The Night
7a Da 1a (22) 2a Da
LINDEROTH Per. - 2140
m - H4
- WAJERSTEN Daniel
7a Da 1a (22) 2a Da
Gains : 23101 €
11
O.p.'s Flawless
1a 3a (22) 3a 1a Da 3a 1a 7a 0a 0a 7a 6a
JANSSON Tor. - 2140
m - H5
- TJOMSLAND Oystein
1a 3a (22) 3a 1a Da 3a 1a 7a 0a 0a 7a 6a
Gains : 27622 €
22:02
R11 C10
Prix Course 10
Voir la fiche du cheval
9
Prix :
6980 €
Terrain :
Discipline :
Trot attelé
Distance :
2140m
Départ prévu :
22:02
Conditions :
3-ariga och aldre hogst 90.000 kr. Korsvenskrav kat. 2. Korsvenner fodda 050315 eller tidigare. - Hederspris till segrande
N° - Cheval
N° - Cheval
1
Bold Silver
0a Da 3a 6a (22) 6a
HAFSTAD ERIKSSON MME Mar. - 2140
m - H4
- HAFSTAD ERIKSSON Marie
0a Da 3a 6a (22) 6a
Gains : 3209 €
2
Hagrid
0a Da (22) 1a Qa Qa
JANSSON Tor. - 2140
m - H4
- TJOMSLAND Oystein
0a Da (22) 1a Qa Qa
Gains : 2983 €
3
Gin Makes Me Sin
(22) 8a 4a 2a Da (21) Da
ERIKSSON Ulf - 2140
m - H4
- NORMAN Robin
(22) 8a 4a 2a Da (21) Da
Gains : 2893 €
4
Mea Vacation
4a 0a 4a (22) 6a 3a
ERIKSSON Pet. - 2140
m - F4
- LARSSON Christina
4a 0a 4a (22) 6a 3a
Gains : 2875 €
5
Roberto U.r.
(22) 0a 0a 1a Da 0a
DJUSE Mat. E. - 2160
m - H5
- WIKSTROM Anette
(22) 0a 0a 1a Da 0a
Gains : 7820 €
6
Millimina
Da 2a Da 7a (22) Da
SIDBACK MME Jes. - 2160
m - F8
- VANGMAN Katarina
Da 2a Da 7a (22) Da
Gains : 5623 €
7
D.day Font
0a (22) 5a 1a 2a 6a
WAJERSTEN Dan. - 2160
m - M4
- WAJERSTEN Daniel
0a (22) 5a 1a 2a 6a
Gains : 6947 €
8
Prince Heritier
(22) 0a 4a 0a 0a 7a
BERGH Rob. - 2160
m - H4
- BERGH Robert
(22) 0a 4a 0a 0a 7a
Gains : 6193 €
9
Polly Laday
0a 1a 5a 5a (22) 5a
ANDERSSON Jim. - 2160
m - F4
- ANDERSSON Jimmy H
0a 1a 5a 5a (22) 5a
Gains : 7929 €
J'ai déjà un compte.